Maszyny do produkcji ciastek

Maszyny do produkcji ciastek stanowią dziś niewątpliwie jedne z najważniejszych urządzeń stanowiących wyposażenie cukierni. Dzięki nim proces produkcji i wypieku ciastek o najróżniejszej strukturze staje się czynnością łatwą i efektywną.

Maszyny do produkcji ciastek stanowią kilka odrębnych linii produkcyjnych.

Do jednej z nich należy Maxdrop, który jest wielofunkcyjną i uniwersalną maszyną do produkcji szerokiej oferty ciastek jednokolorowych. W urządzeniu zastosowano hermetyczną głowicę oraz wałki ze stali nierdzewnej, które umożliwiają wyrób następujących rodzajów ciast: ciasto kruche, ciasto parzone, bezy, ciasto biszkoptowe, ciasta piernikowe i inne.

Inną maszyną do produkcji ciastek jest SUPREMA 400. Jej głowica pompująca może być wykorzystana do produkcji m.in. biszkoptów okrągłych i podłużnych, blatów biszkoptowych do produkcji rolad, spodów tortów, spodów do produkcji ciastek z bitą śmietaną lub kremami i innych. Do atutów maszyny należą: wałki wykonane ze specjalnych tworzyw sztucznych, praca na różnych długościach blach oraz komputer z możliwością wprowadzenia aż 200 własnych programów.

Kategoria maszyny do produkcji ciastek opublikowane przez admin - 21.01.2012 r.
Tagi:

Napisz komentarz